Gitek Vision Endüstriyel Tohum Sayma Makinesi

Gitek Vision Tohum Sayma Makinesi ile tohumlarınızı yüksek hız ve doğrulukta sayabilirsiniz. Tohum sayma makinesi, ileri görüntü işleme teknikleri ve yüksek çözünürlüklü sensörler kullanılarak geliştirilmiştir. Bu sayede 0,1mm çapa sahip nesneleri bile en fazla %0,1 hata oranı ile güvenle ve hızla sayabilirsiniz.

Geliştirilen akıllı yazılım sayesinde tohumların içerisinde bulunan küçük yabancı maddeler saydırma esnasında otomatik olarak tespit edilir ve sayma doğruluğunu etkilemez. Tohum Sayma Makinesi yüksek doğrulukta sayım yaparken saniyede ortalama 150 adet domates tohumu sayabilmektedir. Bu hız ayarlanabilmekte olup; tohum çeşidine ve sayma hassasiyetine göre sayım hızı iki katına kadar artırılabilmektedir.

Sayma Hızı
TohumTohum/sn
Domates150
Biber100
Hıyar70
Karpuz45

Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde makineyi aynı günde çok rahat bir şekilde öğrenip kullanmaya başlayabilirsiniz. Gitek Vision Tohum Sayma Makinesi piyasadaki her türlü tohumu sayabilecek kapasite ve teknolojiye sahiptir. Standart tohum listesinin yanında kullanıcıya özel tanımlamalar da yapılabilmektedir. Kullanıcının isteğine göre kullanıcının tohumları Gitek Vision tarafından sisteme tanımlanır ve aynı gün içerisinde makine sayıma hazır hale gelir. Makinenin gelişmiş hassas sayma ve istenilen sayıda durdurma fonksiyonları sayesinde 1000’lik domates tohumu sayma ve durma işlemi yaklaşık 14 sn’de tamamlanmaktadır.

Paket Dolum Hızı
Tohum500’lük Paket1000’lik Paket
Domates 8 sn14 sn
Biber 10 sn16 sn
Hıyar 14 sn 25 sn
Karpuz 16 sn 30 sn

Teknik Özellikler
MarkaGitek Vision
Model2C-2
Voltaj230 VAC, 1-faz
Frekans50 Hz
Boyutlar73x52x101 cm (En x Derinlik x Boy)
Hazne hacmi7 litre
Ağırlık51 kg
Doğruluk oranı%99,9
Tane Boyut Aralığı0,3mm – 30mm
Çalışma Hızı Ayarlanabilir mi?Evet
Üretim YeriTürkiye

Seed Counting Machine