Tohum Ayıklama Çözümlerimiz

Gitek Vision olarak alanında deneyimli ve genç mühendis kadromuzla yapay görme alanında uzun süredir tarımsal endüstriyel firmalara destek vermekteyiz. Yerli üretim olan ve Türk mühendisler tarafından tasarlanıp geliştirilen Endüstriyel Tohum Sayma makinesi 2020 yılından itibaren bir çok firma tarafından kullanıma başlanmıştır.

Endüstriye özel olarak hazırlanmış tohum sayma makinemiz sağlam tasarımı ve kolay anlaşılır kullanımı ile kısa süre içerisinde tercih edilen bir ürün olmuştur. Gerçek zamanlı yüksek doğrulukta sonuç vermesi ve teknik desteğin kolayca sağlanabilmesi açısından yurt içerisinde talebi zamana oranla katlanarak artmaktadır.

Tohum ile ilgili verimlilik ve üretim alanlarında Niğde Teknopark konumunda bulunan ARGE ofisimizde tohum sayma dışında bir çok araştırma yapılmaktadır. Tohum sayma makinesi tedarikini sağladığımız tohum üreticileri ve tohum merkezleri için ihtiyaçlarına göre kalıcı teknik çözümler üretebilmekteyiz.

Ülkemizdeki yüksek tohum tedarik zincirinde yerli makinelerin tercih nedeni; kolayca iletişim sağlanabilecek ve uzun süreli destek alabilecekleri, yeni çözümler için birlikte çalışabilecekleri bir firmanın olmasıdır. Bunun yanında yerli tohum sayma makinesi, son derece kullanışlı ve yüksek verimlilik ile birlikte zamandan kazanç sağlayan bir sistemdir.

Tohum sayma ve paketleme alanlarında bizimle iletişime geçerek ihtiyacınız olan çözümü üretmemize yardımcı olabilirsiniz.